Registrace

Prodavač/ka e-cigaret – dlouhodobý přivýdělek

Na naši prodejnu hledáme prodavačku nebo prodavače.

Práce je na 1 až 2 pracovní dny v týdnu, po zaučení je snadná, s jistým platem a po domluvě flexibilní.

Co budete dělat?

  • prodávat elektronické cigarety a poskytovat ohledně nich poradenství
  • manipulovat s hotovostí
  • naskladňovat a vystavovat zboží
  • přijímat a vydávat zásilky Zásilkovny
  • uklízet prodejnu

Co požadujme?

  • časovou flexibilitu – odpracovat 1 až 2 dny v týdnu dle potřeby a domluvy
  • postupně si osvojit základní informace o e-cigaretách (jejich fungování, typech a údržbě) a udržovat si přehled o sortimentu prodejny
  • základní znalost práce s počítačem a internetem
  • samostatnost – po zaučení je na prodejně vždy 1 prodavač/ka

Co je výhodou?

  • praxe – vše naučíme, ale uvítáme zkušenost s prodejem obecně či s prodejem e-cigaret
  • znalost angličtiny – alespoň základní znalost prodavači ulehčí život, ale lze se bez ní obejít

Co nabízíme?

  • pevnou pracovní dobu od 9.00 do 18.00 s pauzou na oběd 12.00–13.00 (8hodinové směny)
  • časovou flexibilitu (směny 1 až 2 × týdně dle potřeby a domluvy)
  • hodinová mzda a bonusy za prodej od určité výše tržby
  • práci na dohodu
  • volné víkendy, práci bez přesčasů a nočních směn
  • v létě klimatizované pracovní prostředí
  • parkovací místo 40 m od prodejny
  • pro kuřáky e-cigaret zaměstnanecké slevy

Nástup po domluvě.

V případě zájmu zasílejte životopisy na obchod@e-smokers.cz.

Komunikace bude pouze e-mailová, telefonicky uchazeče kontaktujeme až s pozváním k pohovoru.

Používáme ověření věku Adulto