Vážení zákazníci, vzhledem k vyhlášení krizového stavu, karantény a mimořádných opatření na celém území ČR Vás žádáme o zodpovědnost a ohleduplnost a prosíme Vás, abyste nenavštěvovali naši prodejnu při příznacích jakéhokoliv onemocnění. V takovém případě mají naši zaměstnanci možnost Vás odmítnout obsloužit. Dále Vás upozorňujeme: • naši zaměstnanci v zájmu ochrany Vašeho i svého zdraví používají ochranné pomůcky (roušky, rukavice apod.). • max. počet osob v jeden okamžik je omezen na 2 osoby včetně obsluhy • dodržujte min. vzdálenost mezi osobami 2 metry Prosíme Vás o pochopení a zachování klidu, pouze se takto snažíme dodržet doporučená hygienická opatření. V případě potřeby je možné zboží objednat přes e-shop nebo telefonicky: • www.e-smokers.cz • tel. 778 539 998 (PO-PÁ: 9-18 hod.) Při internetové či telefonické objednávce můžete volit z dostupných způsobů doručení a platby, případně vybrat osobní odběr a požádat někoho ze svých blízkých o vyzvednutí. Pokud je to možné, volte při osobním odběru platbu kartou. Děkujeme za vstřícnost a pochopení této výjimečné situace, která je náročná pro nás všechny. S pozdravem a přáním pevného zdraví e-smokers s. r. o.
Zpět do obchodu

Registrace

Joyetech LVC Clapton žhavící hlava 1,5Ω pro AIO, Cuboid, Cubis, Cubis Pro

Žhavící hlava LVC clapton 1,5Ω pro AIO, Cuboid, Cubis, Cubis Pro

99 Kč

Joyetech LVC Clapton žhavící hlava 1,5Ω pro AIO, Cuboid, Cubis, Cubis Pro

Kód: 95
Neohodnoceno

Žhavící hlava LVC clapton 1,5Ω pro AIO, Cuboid, Cubis, Cubis Pro

 

Žhavící hlava LVC clapton 1,5Ω je určena pro tank atomizéry AIO, Cuboid, Cubis, Cubis Pro. Je vhodná pro MTL (pusa - plíce) vaping při výkonu 8 - 20W. Žhavící spirálka je z kvalitního splétaného kanthalového odporového drátu tzv. Clapton. LVC hlavy mají na spodní části otočný prstenec, kterým lze regulovat přítok liquidu k vatě - při PG liquidech doporučujeme přivřít, při hustějších zase naopak zcela otevřít. Pozor na zcela uzavřený přítok - dojde ke spálení vaty! 

Před prvním použitím nakapejte alespoň 3 kapky přímo do hlavy aby se trochu nasála vata, předejdete tím dry hitu - potažení dýmu ze spálené vaty!

Parametry:

  • Výška: 16,5 mm
  • Průměr: 12 mm
  • Rozsah použitelného výkonu: 8 - 20W
Jméno značky: Joyetech
Kategorie: Joyetech
Dostupnost: Skladem
99 Kč
81,82 Kč bez DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.