Vážení zákazníci, vzhledem k vyhlášení krizového stavu, karantény a mimořádných opatření na celém území ČR Vás žádáme o zodpovědnost a ohleduplnost a prosíme Vás, abyste nenavštěvovali naši prodejnu při příznacích jakéhokoliv onemocnění. V takovém případě mají naši zaměstnanci možnost Vás odmítnout obsloužit. Dále Vás upozorňujeme: • naši zaměstnanci v zájmu ochrany Vašeho i svého zdraví používají ochranné pomůcky (roušky, rukavice apod.). • max. počet osob v jeden okamžik je omezen na 2 osoby včetně obsluhy • dodržujte min. vzdálenost mezi osobami 2 metry Prosíme Vás o pochopení a zachování klidu, pouze se takto snažíme dodržet doporučená hygienická opatření. V případě potřeby je možné zboží objednat přes e-shop nebo telefonicky: • www.e-smokers.cz • tel. 778 539 998 (PO-PÁ: 9-18 hod.) Při internetové či telefonické objednávce můžete volit z dostupných způsobů doručení a platby, případně vybrat osobní odběr a požádat někoho ze svých blízkých o vyzvednutí. Pokud je to možné, volte při osobním odběru platbu kartou. Děkujeme za vstřícnost a pochopení této výjimečné situace, která je náročná pro nás všechny. S pozdravem a přáním pevného zdraví e-smokers s. r. o.
Zpět do obchodu

Registrace

Baterie Joyetech eGo 650 mAh USB Upgrade

Baterie Joyetech eGo-C / USB passthrough (650mAh) 

199 Kč
Baterie Joyetech eGo 650 mAh USB Upgrade
Akce

Baterie Joyetech eGo 650 mAh USB Upgrade

Kód: 395/CER
Neohodnoceno

Baterie Joyetech eGo-C / USB passthrough (650mAh) 

Baterie eGo-C s USB passthrough dobíjením
 
- Kapacita 650 mAh, možnost používání během dobíjení, manuální provoz
 
 
Inovovaná baterie eGo-C s kapacitou 650mAh osazená USB portem pro snadné nabíjení. Není potřeba speciální nabíječka, stačí USB kabel, který již naleznete v balení. Baterii je tedy možné používat i během dobíjení, jednoduše ji tedy nabíjejte a vapujte zároveň. Kapacita 650 mAh vydrží na několikahodinový provoz. Ve vrchní části baterie naleznete závit eGo, který zajišťuje kompatibilitu se všemi atomizéry se stejným typem závitu.
 
Baterie také disponuje speciální ochranou proti nechtěnému sepnutí. Stiskem žhavícího tlačítka 5x rychle za sebou totiž můžete baterii uzamknout. Stejným způsobem ji opět odemknete. O aktuálním stavu nabití baterie budete informováni LED diodami umístěnými ve spínacím tlačítku. Při 100% dobití svítí tlačítko bíle. Pokud je baterie dobitá na více než 50%, svítí dioda světle modře. Pokud je baterie dobitá na více než 20%, svítí dioda tmavě modře.
 
Kapacita baterie: 650 mAh
Balení: 1ks baterie + propojovací USB kabel
Jméno značky: Joyetech
Barva:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kategorie: Joyetech
Dostupnost: Skladem
199 Kč
164,46 Kč bez DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.