Vážení zákazníci, vzhledem k vyhlášení krizového stavu, karantény a mimořádných opatření na celém území ČR Vás žádáme o zodpovědnost a ohleduplnost a prosíme Vás, abyste nenavštěvovali naši prodejnu při příznacích jakéhokoliv onemocnění. V takovém případě mají naši zaměstnanci možnost Vás odmítnout obsloužit. Dále Vás upozorňujeme: • naši zaměstnanci v zájmu ochrany Vašeho i svého zdraví používají ochranné pomůcky (roušky, rukavice apod.). • max. počet osob v jeden okamžik je omezen na 2 osoby včetně obsluhy • dodržujte min. vzdálenost mezi osobami 2 metry Prosíme Vás o pochopení a zachování klidu, pouze se takto snažíme dodržet doporučená hygienická opatření. V případě potřeby je možné zboží objednat přes e-shop nebo telefonicky: • www.e-smokers.cz • tel. 778 539 998 (PO-PÁ: 9-18 hod.) Při internetové či telefonické objednávce můžete volit z dostupných způsobů doručení a platby, případně vybrat osobní odběr a požádat někoho ze svých blízkých o vyzvednutí. Pokud je to možné, volte při osobním odběru platbu kartou. Děkujeme za vstřícnost a pochopení této výjimečné situace, která je náročná pro nás všechny. S pozdravem a přáním pevného zdraví e-smokers s. r. o.
Zpět do obchodu

Registrace

Pico Dual 50A/200w

Eleaf Pico Dual se může, stejně jako jeho předchůdci, pochlubit velmi malým tělem, které nabídne velkou kapacitu baterií a maximální výkon.
Je napájen dvěma výměnnými bateriemi typu 18650, které nejsou součástí balení.

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let!!!

799 Kč

Pico Dual 50A/200w

Kód: 904/CER
Neohodnoceno

Eleaf Pico Dual se může, stejně jako jeho předchůdci, pochlubit velmi malým tělem, které nabídne velkou kapacitu baterií a maximální výkon.
Je napájen dvěma výměnnými bateriemi typu 18650, které nejsou součástí balení.

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let!!!

Kromě velkého výkonu nabídne Pico Dual samozřejmě i teplotní režimy pro nikl, titan a nerezovou ocel a nechybí ani TCR režim pro nastavení vlastního teplotního koeficientu. Díky nejnovějšímu firmwaru si ale můžete nastavit i předžhavení spirálky nebo si vybrat z několika variant rozmístění displeje.

Funkce power banky:
Pomocí speciálního adaptér RC, který je součástí sady, můžete Pico Dual využít i jako power banku. Stačí jednoduše připojit adaptér k závitu a propojit své mobilní zařízení pomocí USB kabelu a můžete nabíjet.
 
Táktéž můžete využít aktualizaci firwaru.
 
 
Obsah balení:
 
1x Eleaf Pico Dual mod
1x QC USB kabel
1x RC adaptér pro power banku

Jméno značky: Eleaf
Barva:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kategorie: Eleaf
Dostupnost: Vyprodáno
799 Kč
1 199 Kč Ušetříte 33 % 660,33 Kč bez DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.